ایستگاه ها

در این بخش به معرفی 10 ایستگاه آتش نشانی شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

ثبت نام آموزش داوطلب

شهروندان علاقمند جهت شرکت در دوره های آموزش آتش نشانی به این بخش مراجعه نمایند .

اطلاعات بیشتر

مسئولین آتش نشان

در این بخش به معرفی مسئولان بخشهای مختلف آتش نشانی کرمان پرداخته شده است.

اطلاعات بیشتر

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان خبر داد:

انجام 287 عملیات و نجات 76 نفر در اسفندماه سال گذشته

 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: در حوادثی که در اسفندماه سال گذشته اتفاق افتاد، 76 نفر از شهروندان توسط آتش‌نشانان نجات یافتند و 28 نفر در حوادثی از قبیل تصادف و سقوط از بلندی، مجروح شدند.
به گزارش کرمان‌آنلاین، رضا میرزایی افزود: 147 مورد آتش‌سوزی و 140 حادثه به دلیل بی‌احتیاطی و عدم رعایت مسائل ایمنی در اسفندماه سال گذشته در شهر کرمان اتفاق افتاد.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع 147 مورد حریق که در اسفندماه در شهر کرمان رخ داد، 74 مورد مربوط به مواد پسماند و بازیافتی، 17 مورد مربوط به وسایل نقلیه، 23 مورد مربوط به منازل مسکونی، 17 مورد مربوط به مراکز تجاری و 16 مورد مربوط به جنگل و درختان بوده است.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان ادامه داد: از مجموع 140 عملیات امداد و نجات در مدت‌زمان یادشده، 25 مورد زنده‌گیری حیوانات خطرناک و آزاردهنده، 30 مورد زنده‌گیری مارهای سمی و غیرسمی، 28 مورد چیدن حلقه و قفل، هشت مورد امداد آسانسور، 13 مورد امداد تصادفات خودرویی، دو مورد امداد و نجات از کوه و بلندی، 16 مورد بازدیدهای امدادی و مابقی مربوط به سایر موارد بوده است.
میرزایی با اشاره به آموزش 126 نفر از کارکنان سازمان‌ها و آتش‌نشانان سطح استان توسط کارشناسان این سازمان، افزود: 115 مورد مشاوره‌ی ایمنی و 16 مورد بازدید ایمنی نیز بنا به درخواست شهروندان در اسفندماه سال گذشته ارائه شده است.

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 86 مهمان و 2 عضو آنلاین داریم

Go to top